דפיברילטורים Defibtech

קטלוג דפיברילטורים למכירה

כשמדובר בהצלת חיים, לעיתים קרובות אין הזדמנות שנייה. מכשיר דפיברילטור מוריד מכם את הצורך להיות מומחים ברפואת חירום, ומאפשר לכם להציל חיים במהירות וביעילות.

הדפיברילטורים של Defibtech  מגיעים עם הוראות הפעלה ברורות בעברית ובזמן אמת. המכשירים מיועדים לשימוש בעת פרפור חדרים (פרפור לב), וכן בעת עליית קצב הלב בצורה חריגה במנוחה.

דפיברילטור Lifeline

דפיברילטור אוטומטי  Lifeline תוצרת Defibtech ארה”ב, מיועד למתן שוק חשמלי במקרה של דום לב פתאומי. ההפעלה פשוטה,  אפילו אנשים ללא כל הכשרה רפואית יכולים להציל חיים.

דפיברילטורים מקצועיים לרופאים, אחיות ופרמדיקים

​דפיברילטור Lifeline VIEW

המכשיר היחידי עם מסך צבעוני שמציג סרטוני הסבר בזמן הפעולה.

הדפיברילטור הראשון והיחידי עם מסך צבע מלא שמציג סרטונים צעד אחר צעד לביצוע כל פעולות ההחייאה. ייחודי: הוראות קוליות בעברית ובאנגלית. דפיברילטור קל ונייד המתאים גם להטסה בתא הנוסעים,אידאלי למטייל העצמאי לקבוצות מטיילים וספורט היוצאות לחו”ל. המוצר ניתן להשכרה !

​דפיברילטור Lifeline PRO AED

דפיברילטור להפעלה ידנית – מיועד לפרמדיקים, רופאים וקהל מקצועי.

ה-Lifeline PRO AED הוא דפיברילטור שמציע לקהל המשתמשים המקצועי שליטה ידנית מלאה על ביצוע הדפיברילציה, כמו גם מצב ניטור אק”ג.

דפיברילטור מקצועי Lifeline Pro AED

​דפיברילטור Lifeline ECG AED

הדפיברלטור עם המסך והמוניטור – מיועד לפרמדיקים, רופאים וקהל מקצועי.

הדפיברילטור. LifelineECG מציע למשתמשים המקצועיים את היכולת לצפות בסרטוני הדרכה שלב אחר שלב, או מידע על ECG. במצב ניטור ניתן לבצע אבחון א.ק.ג., על מנת לאפשר ניטור קצב ופעימות לב באמצעות אלקטרודות EKG רגילות.

דפיברילטור מקצועי Lifeline ECG AED

​Lifeline ARM ACC

Medical chest compression device

Defibtech is proud to introduce the Lifeline ARM Automated Chest Compression (ACC) device for performing mechanical chest compressions when effective manual CPR is not possible. Effective cardiopulmonary resuscitation (CPR) requires a high level of excellence in order to have an impact on the survival rate of a cardiac arrest victim.

אביזרים לדפיברילטור

Defibtech מציעה מגוון אביזרים משלימים; ארונות קיר למכשיר, תיקי נשיאה, סוללות חלופיות, קורס החייאה הכולל שימוש בדפיברילטור והשכרת דפיברילטור.

אביזרים נלווים לדפיברילטורים

יצירת קשר

כתבו לנו ונתקשר אליכם בהקדם:

מעדיפים להתקשר עכשיו? אנו זמינים בשבילך

מלאו הטופס ומנהל המוצר יצור עמכם קשר בהקדם